TBC

TBC obejmuje wszystkie partie mięśniowe. Składa się z rozgrzewki oraz treningu właściwego. Ostatnie minuty treningu TBC przeznaczone są na uspokojenie organizmu oraz rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni najmocniej pracujących podczas zajęć. Podczas zajęć wzmacniamy siłę mięśni, zwiększamy wydolność fizyczną organizmu, spalamy tkankę tłuszczową oraz modelujemy i ujędrniamy całe ciało.

Total Body Conditioning to kompleksowy trening ogólnorozwojowy, który ma na celu wzmocnienie oraz poprawę kondycji fizycznej. To trening wszystkich partii ciała: od mięśni grzbietu, aż do mięśni ud, pośladków i nóg.
Podczas ćwiczeń wykorzystuje się dodatkowe obciążenie w postaci ciężarków, stepów, taśm gumowych i innych sprzętów.
 

Czas trwania: 55 minut
Spalone kalorie: 600 kcal
Co zyskasz? POZNAJ ZALETY
  1. Ukształtujesz swoją sylwetkę.
  2. Polepszysz wydolność.
  3. Poprawisz koordynację ruchową.
  4. Spalisz sporo kalorii.
Dla kogo??

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich niezależnie od stopnia wytrenowania, wieku i płci. To trening dobry dla każdego, ponieważ jest wszechstronny i pozwala na pracę nad różnymi partiami ciała.

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się od ruchu

Move

Wszystko zaczyna się od ruchu. Odkryj z nami swoją ulubioną formę ruchu i zadbaj o aktywność fizyczną każdego dnia.

Life

Gdy się ruszamy, lepiej funkcjonujemy w każdym aspekcie swojego życia. Dbaj o siebie, ciesz się chwilą, realizuj marzenia i spełniaj się.

Inspire

Realizuj swoje pasje i poznawaj innych ludzi. Dziel się z nimi swoją dobrą energią, inspiruj ich do działania, pomagaj i motywuj do realizacji celów.