Panel Klienta

 

Witaj na początku nowej generacji.

Technogym ARTIS® to pierwsza w pełni zintegrowana kolekcja produktów cardio, siłowych i funkcjonalnych.
Jednolity design na nowo definiuje przestrzeń treningową, oferując w pełni połączone doznania treningowe,
aby zapewnić naturalne uczucie ruchu, zredukować, przetworzyć i odnowić energię.

 
Strefa Cardio

Strefa Cardio

Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalne urządzenia siłowe renomowanej marki Technogym, które pozwalają na kształtowanie m.in. mięśni nóg, pośladków, ramion, grzbietu czy pleców.

Strefa siłowa

Strefa siłowa

W ARTIS Wellness Club zadbaliśmy o bogato wyposażoną Strefę Wolnych Ciężarów. Wierzymy, że wśród naszych klubowiczów znajdą się miłośnicy przysiadów ze sztangą, swingów z kettlebells czy martwych ciągów.

Strefa funkcjonalna

Strefa funkcjonalna

W Strefie Funkcjonalnej w ARTIS Wellness Club znajdziesz innowacyjne urządzenia, które pozwolą Ci trenować efektywnie, bezpiecznie i w atmosferze dobrej zabawy.

Zobacz jak wyposażone są strefy na naszej siłowni

Strefa Cardio

Vario

Śledzenie nieskończonej wolności

Nie ważne, czy masz ochotę na pionowe kroki, szybki spacer, czy energiczne bieganie - z ARTIS VARIO możesz swobodnie dostosować układ ruchów, ponieważ sprzęt automatycznie przystosowuje się do preferencji użytkownika i posiada zakres długości kroku, który sięga aż do 83 cm. Trening z Vario jest skuteczny, gdyż rozłożenie obciążenia jest zbalansowane, co prowadzi do zmniejszenia postrzeganego zmęczenia, a jednocześnie zachowany jest najwyższy w swojej kategorii wydatek kaloryczny. Optimal Start to opatentowane, samoczynnie włączające się urządzenie stworzone, aby ułatwić Ci Twój pierwszy krok i zapobiec potencjalnej blokadzie pedału.

Rower

Na czele peletonu

Rowerzyści na ROWERZE ARTIS będą się czuć, jakby jechali drogą. Zmniejszona odległość między pedałami i optymalne ustawienie siodełka względem pedałów zapewniają bardziej realistyczne i biomechanicznie poprawne doznania z jazdy. Kierownica zaprojektowana jest tak, aby dostarczać absolutne doznania z jazdy: możesz łatwo przełączać się między pozycją roweru miejskiego, standardową pozycją i dynamicznym ustawieniem wyścigowym.

Synchro

Wprowadź rytm do swojego kroku

System Soft Return (zgłoszony do opatentowania) w ARTIS SYNCHRO zmniejsza nagłe przyspieszenie pomiędzy krokami, zwiększając komfort ćwiczeń i zapewniając płynność ruchu przez cały trening. Bezpieczny dostęp do sprzętu zapewniony jest dzięki specjalnie przemyślanemu designowi, który razem z opcją automatycznego resetu zatrzymuje pedały i dźwignie w pozycji najwygodniejszej do zejścia.

Recline

Jazda przez świat komfortu

Dzięki najszerszemu przejściu w branży (50 cm) i uchwytom wspierającym z boku interfejsu, ARTIS RECLINE jest najbardziej przystępnym rowerem poziomym. Wyściełane oparcie z czterema stałymi pozycjami, które można łatwo dostosować z pozycji siedzącej, dodaje komfortu użytkownikom o każdej budowie ciała.

Strefa Siłowa

Dolna część pleców

Kształt oparcia siedziska ułatwia wyprostowanie mięśni lędźwiowych i ogranicza wyprosty bioder do minimum. Ustawienie zakresu ruchu to łatwizna. Po prostu wciśnij przeznaczony do tego przycisk i możesz dostosować zakres do Twoich preferencji lub ograniczeń fizycznych. Dwa podnóżki gwarantują wsparcie i stabilność podczas ćwiczeń, bez potrzeby regulacji.

Shoulder Press

Osobne dźwignie sprawiają, że możesz jeszcze bardziej równomiernie budować siłę. Płaszczyzna ruchu jest wysunięta nieco do przodu, aby zminimalizować obciążenie stawów. Dzięki Neutral Grips można urozmaicić ćwiczenia i przystosować je do osobistych preferencji. Przeciwwaga na każdej z dźwigni zmniejsza początkowy opór.

Strefa funkcjonalna

Kinesis station

Kinesis One

Wszystkie zalety Kinesis® w jednym stanowisku

Jedno stanowisko, na którym możesz cieszyć się naturalnymi ruchami i ekscytującym treningiem. Dzięki dwóm ukrytym stosom z obciążeniami, użytkownicy mogą tworzyć nieskończone serie naturalnych ruchów i ćwiczeń. Kinesis® One posiada certyfikaty do użytku medycznego i fizjoterapii, więc jest bardzo cenny dla obiektów przystosowanych do użytkowników o ograniczonej sprawności ruchowej lub korzystających z fizjoterapii po wypadku.

Omnia 8

Trening w grupach pobudza

Jak sama nazwa wskazuje, OMNIA™ (z łacińskiego „wszystko”) zapewnia nieskończoną liczbę możliwości we wszystkich typach treningu - siłowych, wytrzymałościowych, elastycznych, koordynacyjnych i szybkościowych - aby sprostać potrzebom, możliwościom i aspiracjom użytkowników. OMNIA™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia dostosowanych treningów grupowych.

Omnia 3

Trening w grupach pobudza

Jak sama nazwa wskazuje, OMNIA™ (z łacińskiego „wszystko”) zapewnia nieskończoną liczbę możliwości we wszystkich typach treningu - siłowych, wytrzymałościowych, elastycznych, koordynacyjnych i szybkościowych - aby sprostać potrzebom, możliwościom i aspiracjom użytkowników. OMNIA™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia dostosowanych treningów grupowych.

 

Chcesz wypróbować najlepszy sprzęt na świecie?

Zapisz się