Panel Klienta

Skillmill

SKILLMILL to pierwsza bieżnia napędzana siłą mięśni człowieka, która została stworzona z udziałem sportowców startujących w Igrzyskach Olimpijskich.

Zastosowane w niej rozwiązania spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a opatentowana technologia Multidrive pozwala na łatwe przechodzenie z treningu cardio na trening siłowy.

SKILLMILL™ dostępny jest w trzech wersjach:

  • SKILLMILL™ GO - wersja bez konsoli informującej o parametrach podczas treningu
  • SKILLMILL™ CONSOLE - wersja z konsolą informującą o parametrach podczas treningu
  • SKILLMILL™ CONNECT - wersja z konsolą oraz stałym podłączeniem do WiFi i aplikacji mywellness

Zalety

Technologia MULTIDRIVE
Dzięki opatentowanej technologii Multidrive, Technogym SKILLMILL pozwala dopasować opór urządzenia do poszczególnych ćwiczeń. Wystarczy jeden ruch, żeby zmienić ustawienia z szybkiego biegu do maksymalnego oporu. Im większy opór, tym większa konsumpcja tlenu: power walking na SKILLMILL wymaga znacznie większych pokładów energii w porównaniu z chodzeniem na tradycyjnej bieżni z tą samą prędkością.

Trening napędzany siłą mięśni
Technogym SKILLMILL jest napędzany i kontrolowany przez użytkownika. Aby przyspieszyć, należy przemieścić się do przodu. Aby zwolnić, wystarczy przenieść się na tylną część powierzchni treningowej. Urządzenie bardzo szybko przyspiesza i dopasowuje się do tempa osoby trenującej.

Śledzenie rezultatów
Dzięki specjalnej konsoli umożliwiającej monitorowanie danych, która na stałe podłączona jest do WiFi, użytkownicy mogą śledzić i przechowywać swoje parametry i osiągnięcia treningowe za pośrednictwem platformy w chmurze mywellness®. To sprawia, że trening na SKILLMILL jest wyjątkowo motywującym doświadczeniem, pozwalającym na realizację celów ćwiczącego.

Programy szkoleniowe
Pobierając aplikację MyWellness na smartfona i logując się na swoje konto, uzyskujesz dostęp do szerokiej gamy wirtualnych programów szkoleniowych, które urozmaicą Twój trening.

Uchwyty na dwóch wysokościach
Dzięki DUAL HANDLEBAR (uchwytom na dwóch wysokościach) możesz trenować w dwóch pozycjach treningowych.

Trwałość i jakość wykonania
SKILLMILL™ został wykonany z doskonałych materiałów i wysokiej jakości komponentów, co sprawia, że jest to sprzęt niezawodny i wyjątkowo trwały

Akcesoria SKILLMILL™
Zestaw akcesoriów SKILLMILL™ pozwala na różnorodne ćwiczenia rozciągające i oporowe za pomocą uchwytów lub pasa biodrowego.

Specyfikacja

Technologia oporu Multidrive
Szerokość powierzchni (mm) 480
Długość powierzchni (mm) 1680
Kontrola trajektorii powierzchni Łożyska na listwie
Waga urządzenia (kg) 180
Interfejs 7"LCD wyświetlacz
Połączenie sieciowe WiFi
Maksymalna prędkość (km/h) Brak limitu