Panel Klienta

Stretch Joga

Prowadząca: Urszula Kukulska

Poniedziałeik 20:00

Stretch Joga to zajęcia opierające się na płynnych przejściach pomiędzy pozycjami jogi. Znajdziesz na nich elementy dynamiczne oraz spokojniejsze z zatrzymaniem w pozycjach na kilka oddechów, by poczuć głębokie rozciąganie w poszczególnych partiach ciała. Podczas zajęć skupimy się na poruszeniu i rozciągnięciu całego ciała jednak z precyzją i nastawieniem na połączenie ruchu ze świadomym oddechem. Każde zajęcia zaczynają się krótkim ćwiczeniem oddechowym oraz koncentracją a kończą około 5 minutowym relaksem.

Dzięki zajęciom Stretch Joga pozbędziesz się przykurczy, sztywności w ciele, zgarbionej postawy ciała czy bólu kręgosłupa. Poczujesz większy spokój w ciele i umyśle.

Stretch Joga to zajęcia dla osób o każdym poziomie zaawansowania w jodze, dopasowane do uczestników pojawiających się na sali. Idealne dla osób uprawiających inne sporty jako dopełnienie oraz uzupełnienie innego wysiłku.

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się od ruchu

Move

Wszystko zaczyna się od ruchu. Odkryj z nami swoją ulubioną formę ruchu i zadbaj o aktywność fizyczną każdego dnia.

Live

Gdy się ruszamy, lepiej funkcjonujemy w każdym aspekcie swojego życia. Dbaj o siebie, ciesz się chwilą, realizuj marzenia i spełniaj się.

Inspire

Realizuj swoje pasje i poznawaj innych ludzi. Dziel się z nimi swoją dobrą energią, inspiruj ich do działania, pomagaj i motywuj do realizacji celów.