Panel Klienta

Power Joga

Prowadząca: Urszula Kukulska

Środa 08:30

Power Joga to intensywna i dynamiczna sesja jogi dla osób lubiących bardziej wymagające formy ruchu.

Sekwencje o charakterze wzmacniającym zwiększą Twoją siłę i wytrzymałość oraz poprawią pracę układu krwionośnego i oddechowego. W trakcie zajęć pojawią się płynne przejścia pomiędzy pozycjami stojącymi, wzmacniającymi oraz równoważnymi. Każde zajęcia zaczynają się krótkim ćwiczeniem oddechowym i koncentracją a kończą około 5 minutowym relaksem.

Dzięki takiej praktyce poczujesz pokłady energii, które dadzą Ci dobre samopoczucie na resztę dnia. Regularne uczestnictwo poprawi Twoją sylwetkę, ale również nauczy Cię łączyć dynamiczny ruch z oddechem, co z czasem sprawi, że joga jak i inne sporty przestaną być tylko wysiłkiem a staną się czystą przyjemnością.

Zajęcia Power Joga przeznaczone są dla osób o każdym poziomie zaawansowania w jodze i są dopasowane do uczestników pojawiających się na sali. Przeciwwskazaniem do ćwiczenia jogi dynamicznej jest ciąża, niewydolność układu oddechowego i krwionośnego.

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się od ruchu

Move

Wszystko zaczyna się od ruchu. Odkryj z nami swoją ulubioną formę ruchu i zadbaj o aktywność fizyczną każdego dnia.

Live

Gdy się ruszamy, lepiej funkcjonujemy w każdym aspekcie swojego życia. Dbaj o siebie, ciesz się chwilą, realizuj marzenia i spełniaj się.

Inspire

Realizuj swoje pasje i poznawaj innych ludzi. Dziel się z nimi swoją dobrą energią, inspiruj ich do działania, pomagaj i motywuj do realizacji celów.