Panel Klienta
Czas na ruch! Ale jak go znaleźć, skoro życie tak pędzi, a my razem z nim?

Czas na ruch! Ale jak go znaleźć, skoro życie tak pędzi, a my razem z nim?

24.11.2020 | Motywacja

Gdy dni stają się coraz krótsze, na dworze zbyt wcześnie nastaje ciemność, a pogoda nie sprzyja treningom nie trzeba daleko szukać wymówek. Mało sprzyjająca aura na wyjście z domu jest chyba najlepszym pretekstem na zostanie w nim. A kto nie zna tej najbardziej popularnej wymówki: „brakuje mi czasu”. Dużo pracujemy, później dzieci, zajęcia dodatkowe, gotowanie, sprzątanie i najzwyczajniej w świecie na sport nie ma już czasu, a niekiedy i siły. Bo żyjemy z dnia na dzień, cały czas w pośpiechu. Zwolnij! To pierwsza nasza rada. A poniżej kilka kolejnych, dzięki którym sport już na stałe wpisze się do waszego terminarza.

Obudź się godzinę wcześniej!

Gdy nie starcza Ci czasu po pracy może warto pomyśleć o treningu przed pracą. Nasza siłownia otwarta jest od wczesnych godzin porannych. Już od 6:30 możesz rozpocząć swój trening. Pamiętaj, że ćwiczenia fizyczne wydzielają w organizmie endorfiny, dzięki którym cały nasz dzień będzie wspaniały.

Znajdź to co Cię kręci

Gdy znajdziesz swoją pasję, ulubione zajęcie to gwarantujemy Ci, że i czas na nie odnajdziesz. Sprawdź co daje Ci satysfakcję. Cardio burn, cycling, joga, a może trening personalny indywidualnie ułożony do Twoich celów i predyspozycji. Przyjdź i przetestuj nas, a już niebawem zapomnisz o wymówkach.

Zaplanuj to!

Wiadomą sprawą jest to, że jeśli nie zaplanujesz treningu to na pewno nie znajdziesz na niego czasu. Dlatego już z wyprzedzeniem wpisz do kalendarza dzień i dokładną godzinę wizyty w fitness klubie, tak jak byś planował wizytę u dentysty czy u fryzjera.

Znajdź sobie kompana do ćwiczeń

Jeśli nie trener personalny to połącz siły z przyjaciółką czy kumplem. Trening w duecie lepiej motywuje i jest świetnym pretekstem do spotkania towarzyskiego. Połącz przyjemne z pożytecznym.

Ogranicz Internet

Nawet nie wiesz, ile czasu w ciągu dnia marnujesz na bezsensowne przeglądanie stron internetowych. Ogranicz to, a na pewno znajdziesz czas na ruch!

Nie zwlekaj! Już dziś zadbaj o swoją kondycję.