Omnia Functional Training

W zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Podczas Functional Training nie ma układu choreograficznego, a tempo pracy jest umiarkowane. Na zajęciach wykorzystujemy różne akcesoria: stepy, piłki, gumy, taśmy i inne małe przybory.

Jest to kompleksowy trening na maszynie OMNIA, który otwiera nowe wyzwania i możliwości. Zaskakujące połączenie dwóch rodzajów pracy (dynamicznej i statycznej), wzmocnienia i stabilizacji. Celem zajęć jest praca nad gorsetem mięśniowym umożliwiającym utrzymanie prawidłowej postawy ciała, a także poprawa równowagi i koordynacji osób ćwiczących.

Czas trwania: 50 minut
Co zyskasz? POZNAJ ZALETY
  1. Poprawisz postawę ciała.
  2. Zaangażujesz mięśnie posturalne.
  3. Popracujesz nad równowagą i koordynacją.
  4. Wzmocnisz całe ciało.
Dla kogo??

Dla miłośników treningu funkcjonalnego, chcących pracować nad wszystkimi grupami mięśniowymi. Jeśli poszukujesz umiarkowanego treningu, kształtującego całe ciało, Functional Training jest dla Ciebie!

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się od ruchu

Move

Wszystko zaczyna się od ruchu. Odkryj z nami swoją ulubioną formę ruchu i zadbaj o aktywność fizyczną każdego dnia.

Live

Gdy się ruszamy, lepiej funkcjonujemy w każdym aspekcie swojego życia. Dbaj o siebie, ciesz się chwilą, realizuj marzenia i spełniaj się.

Inspire

Realizuj swoje pasje i poznawaj innych ludzi. Dziel się z nimi swoją dobrą energią, inspiruj ich do działania, pomagaj i motywuj do realizacji celów.