CXWORK

Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze instruktorów, stopniowo poznasz podstawy każdego ćwiczenia. Zmieniająca się co 3 miesiące oryginalna choreografia pozwoli Ci być cały czas w dobrej formie i podejmować coraz to nowsze wyzwania.

CXWORX™ to dynamiczny, 30-minutowy trening mięśni brzucha, pośladków i pleców, który zapewni Ci siłę i dobre samopoczucie. To idealne ćwiczenia, aby poprawić siłę funkcjonalną, równowagę, a tym samym zmniejszyć ryzyko kontuzji. CXWORK™ to trening o zmiennej intensywności, co pozwala również na spalenie kalorii i wymodelowanie sylwetki.

Czas trwania: 30 minut
Spalone kalorie: 230 kcal
Co zyskasz? POZNAJ ZALETY
  1. Wymodelujesz brzuch, pośladki i plecy.
  2. Naładujesz się dobrą energią.
  3. Zmęczysz się – w pozytywnym sensie.
  4. Spalisz mnóstwo kalorii.
Dla kogo??

Dla osób lubiących krótkie, intensywne formy treningowe, podczas których można się solidnie zmęczyć! Jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało i zapewnić sobie dobrą energię, CXWORK™ sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się od ruchu

Move

Wszystko zaczyna się od ruchu. Odkryj z nami swoją ulubioną formę ruchu i zadbaj o aktywność fizyczną każdego dnia.

Life

Gdy się ruszamy, lepiej funkcjonujemy w każdym aspekcie swojego życia. Dbaj o siebie, ciesz się chwilą, realizuj marzenia i spełniaj się.

Inspire

Realizuj swoje pasje i poznawaj innych ludzi. Dziel się z nimi swoją dobrą energią, inspiruj ich do działania, pomagaj i motywuj do realizacji celów.