Panel Klienta

Strefa cardio

Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalne urządzenia siłowe renomowanej marki Technogym, które pozwalają na kształtowanie m.in. mięśni nóg, pośladków, ramion, grzbietu czy pleców.

Cardio - run

Cardio - run

ARTIS® Run to najnowocześniejsza technologia bieżni. Łączy ergonomię pracy z UNITY ™ 3.0 z innowacyjnym cyfrowym interfejsem - zapewniającym spersonalizowane doświadczenie treningowe i najnowocześniejszą łączność.

Cardio - vario

Cardio - vario

ARTIS® Vario to wyjątkowy orbitrek, który dzięki specjalnej budowie umożliwia ruch w wielu płaszczyznach. Na Vario możesz wykonywać ćwiczenia jak na tradycyjnym orbitreku, możesz odwzorować ruch jak podczas biegu oraz wykonać trening jak na steperze. Łączy on funkcje trzech urządzeń w jednym.

Cardio - bike

Cardio - bike

ARTIS® Bike oddaje wrażenie jazdy jak na prawdziwym rowerze. Biomechanika i ergonomiczny kształt, oferują różne pozycje, aby poprawić komfort jazdy i symulować jazdę jak na świeżym powietrzu.

Cardio - synchro

Cardio - synchro

ARTIS® Synchro to nowoczesny trenażer eliptyczny, którzy odtwarza naturalny ruch ciała tak jak podczas chodzenia lub biegania.

Cardio - recline

Cardio - recline

ARTIS® Recline jest idealny dla użytkowników o ograniczonej sprawności ruchowej, którzy wymagają umiarkowanej aktywności sercowej, ale potrzebują dodatkowego komfortu.

Cardio - climb

Cardio - climb

Schody ARTIS® CLIMB marki Technogym to idealny sprzęt do wzmocnienia dolnych partii mięśniowych w klubie fitness. ARTIS® CLIMB to urządzenie, które nie tylko rzeźbi mięśnie nóg i pośladków, wzmacnia mięśnie brzucha, ale także spala największą liczbę kalorii z maszyn cardio.