Panel Klienta

Andrzej Panewczyński Trener Medyczny / Fizjoterapeuta / Trener Personalny

Trener personalny i medyczny, licencjonowany fizjoterapeuta. Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji, ukończył liczne kursy w renomowanych agencjach szkoleniowych oraz staże w dużych placówkach medycznych i klinikach.

Od dziecka związany ze sportem, do swojego dorobku może zaliczyć 10 lat spędzonych na kortach tenisowych, a także 5 lat na basenach pływackich. Uprawiał także sporty walki, łucznictwo oraz windsurfing. Po rozpoczęciu edukacji w szkole średniej rozpoczął treningi na siłowni, co przerodziło się w pasję do kulturystyki. Aktualny wicemistrz Polski w kulturystyce klasycznej juniorów federacji IFBB.

Podczas treningów z podopiecznymi skupia się na ciężkiej, ale efektywnej pracy, nie zaniedbując przy tym aspektów mobilności i ogólnej zdrowotności ludzkiego ciała. Swoim klientom pomaga przezwyciężyć swoje bariery, bazując na środkach i metodach które przetestował sam na sobie podczas wyczerpujących przygotowań do zawodów kulturystycznych.

W pracy z pacjentem zawsze stawia na indywidualne podejście i wzajemną współprace, co umożliwia w jak najkrótszym czasie doprowadzenie pacjenta do pełnej sprawności fizycznej, niezależnie od potrzeb i rodzaju schorzeń.

Oprócz tego nie zaniedbuje interakcji z podopiecznymi i zaraża ich pasją do zdrowego stylu życia idąc zgodnie z przekonaniem, że tylko dzięki właściwemu nastawieniu można uzyskać upragnione efekty.

Jest to trener, który jest w stanie zadbać o sylwetkę swojego podopiecznego zarówno pod względem wizualnym, jak i zdrowotnym.

Opinie o mnie