Panel Klienta

Strefa Group Cycle w ARTIS Wellness Club to pierwsza taka strefa treningu indoor cycling w Polsce. Została wyposażona w nowoczesne rowery Group Cycle Connect marki Technogym, które umożliwiają śledzenie rezultatów swoich i innych ćwiczących w czasie rzeczywistym, zapisywanie swoich wyników w aplikacji ARTIS Club i bezpośredni kontakt z trenerem.

Co zyskasz? POZNAJ ZALETY
  1. Wzmocnisz mięśnie nóg.
  2. Spalisz dużo kalorii.
  3. Poprawisz swoją kondycję.
  4. Naładujesz się dobrą energią.
Dla kogo?

Dla miłośników szybkiej jazdy, lubiących emocje i energetyczną muzykę! Jeśli zawsze podczas treningu dajesz z siebie wszystko, a rywalizacja z innymi jeszcze bardziej Cię napędza, to strefa Group Cycle jest dla Ciebie. Wszystkie zajęcia odbywają się pod przewodnictwem charyzmatycznego trenera.

  • 20 stanowisk do ćwiczeń
  • 1 charyzmatyczny instruktor
  • 20 zadowolonych uczestników
Rowery

Rowery

Trening na rowerach Group Cycle to prawdziwa przyjemność! Regulacja siodła, kierownicy oraz oporu, z jakim chcesz ćwiczyć, pozwolą Ci dostosować urządzenie do Twoich możliwości.
Konsola

Konsola

Dzięki specjalnej konsoli możesz obserwować postępy swoje i innych ćwiczących. To dodatkowo zachęci Cię do rywalizacji i osiągania coraz to lepszych rezultatów!
Aplikacja

Aplikacja

Dzięki aplikacji ARTIS Club możesz zapisywać swoje rezultaty, dzielić się z nimi ze znajomymi na Facebooku, a także otrzymywać spersonalizowane wskazówki od swojego trenera.
Wizualizacje

Wizualizacje

Gotowy na podróż do świata indoor cycling? Zapnij pasy, bo nasze wizualizacje sprawią, że jeszcze bardziej wczujesz się w trening.

Nasza filozofia

Wszystko zaczyna się od ruchu

Move

Wszystko zaczyna się od ruchu. Odkryj z nami swoją ulubioną formę ruchu i zadbaj o aktywność fizyczną każdego dnia.

Live

Gdy się ruszamy, lepiej funkcjonujemy w każdym aspekcie swojego życia. Dbaj o siebie, ciesz się chwilą, realizuj marzenia i spełniaj się.

Inspire

Realizuj swoje pasje i poznawaj innych ludzi. Dziel się z nimi swoją dobrą energią, inspiruj ich do działania, pomagaj i motywuj do realizacji celów.