Andrzej Panewczyński Trainer

Od dziecka związany ze sportem, do swojego dorobku może zaliczyć między innymi 10 lat spędzonych na kortach tenisowych, a także 5 lat na basenach pływackich. Uprawiał także sporty walki, łucznictwo oraz windsurfing. Po rozpoczęciu edukacji w szkole średniej rozpoczął treningi na siłowni, co przerodziło się w pasje do kulturystyki. Aktualnie aktywny zawodnik federacji IFBB w kulturystyce klasycznej.

Swoją wiedzę poszerzał w renomowanych polskich szkołach takich jak na przykład Polska Akademia Sportu. Oprócz tego stale zgłębia techniki fizjoterapii jako student Wyższej Szkoły Rehabilitacji.

Podczas treningów z podopiecznymi skupia się na ciężkiej ale efektywnej pracy. Swoim klientom pomaga przezwyciężyć swoje bariery, bazując na środkach i metodach które przetestował sam na sobie podczas wyczerpujących przygotowań do zawodów kulturystycznych. Oprócz tego nie zaniedbuje interakcji z podopiecznymi i zaraża ich pasją do zdrowego stylu życia idąc zgodnie z przekonaniem, że tylko dzięki właściwemu nastawieniu można uzyskać upragnione efekty.