Metamorfoza Twojej sylwetki w 30 dni!

29.04.2019

Zapraszamy na 30-dniową metamorfozę z autorskim programem treningowym „F30" Emilii Błaziak i Tomasza Choińskiego w terminie 20.05-23.06.2019r.

Masz szansę przejść całkowitą przemianę swojej sylwetki!

Czas trwania metamorfozy to 5 tygodni. W każdym tygodniu realizujemy 6 jednostek treningowych (poniedziałek-sobota). Uczestnicy dodatkowo zostaną objęci opieką dietetyka. Udział w wydarzeniu dla członków naszego Klubu jest całkowicie bezpłatny. Metamorfoza dedykowana jest zarówno kobietom jak i mężczyznom. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aby wziąć udział w wydarzeniu zapraszamy do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej w recepcji naszego klubu. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja.

Istnieje możliwość zgłoszenia się dla uczestników nie będących członkami Artis Wellness Club za dodatkową opłatą. O szczegółach informujemy telefonicznie po zostawieniu przez Państwa danych kontaktowych za pośrednictwem formularza na naszej stronie https://www.artisclub.pl/czlonkostwo#goToForm (w treści zgłoszenia wpisując hasło F30).